~Yuneme~ ... ~Blah Blah Blah~ ... ~Fashion~ ... ~Food^•^~ ... ~Cute~
~Ulzzang~ ... ~Family♥~ ... ~K-POP~ ... ~Anime~

Přetvářka? Ne díky ..

28. dubna 2013 v 18:53 | Yuneme |  Blah blah blah~
Dneska jsem si uvědomila, jak jsou někteří lidé falešní ..
Znaly jsme se devět let .. a ona?
Jak jsem zjistila, je to jen falešná "hráčka," co hraje na x-stran. Myslela jsem, že ten poslední rok ve stejné třídě bude klidný. Dokonce jsme si na začátku školního roku sedly spolu do lavice, kde sedíme do teď, ale poslední asi měsíc nebo dva je to jiné. Začala mě pomlouvat, dělá ze mě kurvu a já nevím co všechno.
Řekla, že jsem ji přebrala kluky, a při tom o tom vůbec nevím ..


Včera, jak jí můj nynější přítel, její kamarád, napsal, že spolu tedy jsme, tak zase o mě začala jako o kurvě. Řekla něco
v tom smyslu, že jsme se k ní zachovali hnusně, a že by toto přátelé neudělali.
Nevím, co jí na to zítra řeknu, ale určitě už nebudu ta hodná, ta, co se k ní chovala jako true friend, ta, která chtěla, aby byla šťastná.
Tolikrát jsem ji pomohla se dostat z rozchodů s klukama, tolikrát jsem ji řekla, že si najde lepšího, ale kolik jich bylo?
O mě říká že jsem kurva, ale to, že ona lže jako když tiskne je asi normální nebo já nevím.
před 2lety namluvila mojemu už bývalému, že ji někdo znásilnil. Pak tím "krmila" i mě, a já blbá jí ten první okamžik věřila. Začala jsem nad tím přemýšlet. Kdyby ji někdo znásilnil, tak by nebyla tak v pohodě. Rozhodně by se nesmála ..
Neřekla jsem ji ani slovo.
Začala lhát klukům. Psala jim jak se jde v noci projít ven, že musí na vzduch. Znám její rodiče a vím, že by ji v noci ven nepustili.
Dále začala říkat, že se řeže. Přišla do školy se šátkem na zápěstí. Nechtěla jsem, aby si ho sundala. Další den přišla bez něj. Ani jizvička. Teda až na ty starší od koček. Jizvu způsobenou sama sebou poznám. Ano sama jsem to jednu dobu dělala, ale ta doba je už za mnou.
Pomalu jsem jí přestávala věřit. Vždy jak mi něco řekla, nevěděla jsem, jestli je to pravda či lež.
Měla osm kluků na jednou. A jak tomu teď říká? Že se tomu nedá říkat vztah, protože se nikdy neviděla. Ano, jela to s několika po netu. Bylo mi těch kluků docela líto. Pak začala balit i mého již bývalého. Snažila jsem si toho nevšímat, ale teď se ten vztek ve mě prostě hromadí, jako bych měla vybuchnout.
Už nemám na to být ta její "dobrá kamarádka" ..
Všechno má svůj konec ..
Yuneme~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama